Агенція З Підбору І Розвитку Персоналу

Ви не будете витрачати час на людей, котрі у висновку вам не підійдуть. Наша система підбору персоналу перевірена багатьма компаніями. За посиланням, ви можете побачити, хто став нашим клієнтом. А також перелік компаній, яким ми вибирали IT фахівців. Мене зацікавила вакансія Junior HTML-тестувальника у вашій компанії.

  • Все більше компаній вважають за краще мати штатного IT фахівця, ніж під кожен проект знову і знову розшукувати фрілансерів.
  • Ви не будете витрачати час на людей, котрі у висновку вам не підійдуть.
  • Компанії, що успішно розвивають свій бізнес, запускають велику кількість нових проектів, для реалізації яких і потрібні штатні програмісти.
  • Причому ми захопимо і тих, хто активно шукає роботу, і тих, хто поки що про це не думав.

Онлайн курси англійської мови з викладачем доступні через мобільний зв’язок або за допомогою Telegram, Whatsapp, Viber, Skype, Hangouts, Zoom (залежно від обраного варіанту навчання). Групові заняття онлайн у форматі онлайн конференцій. Напишемо або навчимо як написати переконливого супровідного листа, який справить враження та зацікавить роботодавця, а вам гарантуватиме запрошення на співбесіду. Рекрутинг ведуть діючі ІТ-спеціалісти, які провели не одну співбесіду та знають нюанси підбору кваліфікованих кадрів в ІТ. Таким чином з нами ви повністю застраховані під помилок рекрутерів з відсутнім досвідом в ІТ. До наших послуг також входить окрема перевірка безпеки кандидата.

Мені було б цікаво розвиватися в міжнародній компанії, яку визнали одним з найліпших IT-роботодавців в Україні. Я закінчив курси мануального тестування в Х. Для деяких видів курсів готові запропонувати молодих спеціалістів, які мають величезне бажання викладати. Такі тренери підходять для навчання новачків, для опанування різних IT-професій з нуля. Підбираємо фахівців з досвідом роботи не менше трьох років. Під час знайомства з кандидатами обов’язково цікавимося, в яких компаніях та над якими проектами вони працювали, звертаємо увагу на їх досвід, знання, навички, ораторські здібності.

Як Здійснюється Підбір Спеціалістів У Сфері Іт

Супровідний лист до резюме має стати відповіддю на вимоги вакансії. Якщо не знаєте, як написати супровідний лист, знову перечитайте оголошення про роботу, відомості про компанію. Зіставте вакансія Full Stack Розробник (PHP+JS) вимоги та свій досвід, зробіть акцент на тому, що збігається. На завершення супровідного листа незайвим буде подякувати рекрутерові й висловити надію на зворотний зв’язок.

Буду рада, якщо запросите на інтерв’ю. Без гарного рівня знань, винятком може бути тільки позиція джуніора. У будь-якому випадку вчитися та покращувати ваші знання доведеться. Практично всі компанії-роботодавці організовують курс корпоративної англійської для IT. Досвід показує, що тільки спеціаліст може знайти хорошу роботу іншому спеціалісту. Ми пропонуємо комплексні рішення – і для компаній, і для шукачів.

Якщо імені рекрутера не вказано, не полінуйтеся зробити кілька пошукових запитів у Google і дізнатися, як звуть адресата. В оголошенні про роботу чітко написано, що він потрібен. Часто таким способом компанії перевіряють, чи уважно кандидат прочитав вакансію, і відсіюють усіх, хто вже з самого початку не дотримується правил. У зручні для вас години та форматі, наперед визначеними каналами електронного зв’язку ми проводимо лекції та навчання. Ви будете вести конспекти, отримувати домашні завдання, виконання яких відстежуватиметься у таск-трекерах.

Надіслати Заявку На Підбір Іт Персоналу:

Давно стежу за новинами компанії Х і радий, що у вас з’явилася вакансія Junior PHP Developer. Привітання — найпростіша частина, але саме тут трапляється найбільше помилок. Кожен місяць акції https://wizardsdev.com/ ВСІ зареєстровані учасники отримують у подарунок брендований Power Bank. Використання матеріалів без згоди Golden Staff заборонено. І у випадку з айті вам потрібна технічна англійська.

У нас є усе для тих, хто мріє увійти в ІТ, працювати на full-time або дистанційно в міжнародній компанії. Ми не просто кидаємо офер і “тримаємо кулачки”, ми готуємо, розв’яснюємо, співпереживаємо. Адже кожен вдалий найм для нас – +1 в карму.

Подібно аналізу кандидатів, ми також проводимо аналіз роботодавців і підприємців, аби ви змогли уникнути майбутнього розчарування, обману чи шахрайства. Ми зберемо усі відгуки про компанію роботодавця та оцінимо її. Ми залюбки напишемо характеристику або надамо рекомендацію вашому роботодавцю, попередньо поспілкувавшись та проконсультувавши вас. Ми використовуємо власну ATS-систему (Applicant Tracking System, Система пошуку кандидатів), яка виконує пошук по більше ніж 100 джерелам, включаючи різні онлайн-бази та регіони. Використовуючи при цьому API інших АТS. Якщо ви ще не чули про Iownit (що було б дивно), дозвольте нам це виправити.

Професійний Підбір Іт

Реєстрація проводиться з грудня 2018 р. (з 1 числа до 28 числа кожного місяця включно). Комунікацію з командою, фінансові аспекти проєкту. Володіння англійською мовою — обов’язкова вимога для працівників ІТ-компаній.

З нами ви отримаєте гарантований результат. Перебуваєте в пошуку викладача для офлайн-курсів в галузі інформаційних технологій, спікера для онлайн-семінару? У вашій школі, агентстві немає працівників, що займаються підбором фахівців з навчання? Хочете провести навчальний захід в офісі, але не знаєте, кого з тренерів краще запросити?

Як Працює Наша Компанія?

Рекрутинг IT фахівців істотно відрізняється від пошуку і підбору інших співробітників. Це пов’язано, перш за все, з тим, що в Україні все ще спостерігається дефіцит кваліфікованих кадрів. PETTERSON & BENNETT сформувала власний ІТ-відділ, що професійно займається пошуком і підбором ІТ спеціалістів для компаній різних сфер діяльності. За роки роботи ми змогли сформувати власний підхід до пошуку і підбору ІТ кадрів, і успішно закриваємо вакансії будь-якого рівня кваліфікації. Laboratories пропонує якісний та професійний ІТ-рекрутинг для усіх бажаючих – компаній, підприємців, власників бізнесу, шукачів, спеціалістів. Ми довго займаємося ІТ та чудово дослідили існуючий ринок.

Супровідний Лист До Резюме

Ми проводимо конференц-дзвінок, де знайомимось онлайн. Відеокамера чи робочий одяг необов’язкові. Нам важливо зрозуміти хто ви, який напрям вам підходить, серйозність намірів, рівень існуючих знань та бажання вчитись. Підготуємо до співбесіди (вступна, технічна), проведемо опитування, зробимо оцінку ваших знань. Складемо для вас пробне тестове завдання аби підвищити ваші шанси. Катерина Осадчук, СЕО рекрутингової агенції INDIGO Tech Recruiters вже дала кілька порад тим, хто шукає роботу в розпал пандемії, на освітньому порталі LABA.

Оплата За Результат

Оплата лише за фактом працевлаштування нашого кандидата, ми завжди працюємо на результат. Наш 20-річний досвід збереже Ваші інвестиції — ми даємо гарантію безкоштовної заміни співробітника протягом 1-го або 2-х місяців після виходу на роботу. Знайти досвідченого та продуктивного розробника – справа, яка потребує контактів, знань про ринок праці та вміння працювати з сучасними технологіями пошуку та залучення фахівців. Тому junior-фахівцям в IT супровідний лист треба писати завжди, якщо є бажання отримати роботу. Висока якість наших послуг підтверджено рекомендаціями постійних клієнтів, а також міжнародним сертифікатом якості ISO 9001.

Підготуємо До Співбесіди

За досвідом Indigo, один з ключів до якості рекрутингу – у діалозі сторін. Тому ми вирішили підготувати серію інтерв’ю з СЕО компаній, команди яких допомагаємо посилити I.. WeelWork – це платформа для роботи з фріланс-рекрутерами та рекрутинговими агентствами. Запустилася вона у жовтні 2019 – буквально місяць тому.. Вивчення англійської для IT з Golden Staff — це автоматизоване рішення для корпоративних клієнтів.